معرفی بهترین افزونه های google chrome  

امروز در طراحی سایت اسپیناس در خصوص افزونه ها و مرورگرها صحبت میکنیم.

 

با رشد روز افزون استفاده از کروم و قرار گرفتن این browser در صدر محبوب ترین مرورگر ها قصد داریم 6 تا از بهترین افزونه های باعث لذت بیشتر و راحتی شما در وبگردی میشود بپردازیم.

همانطور که میبینید در حال حاضر کروم در صدر قراردارد و بعد از ان بر خلاف کشورمون که فایرفاکس بسیار محبوب است سافاری در رتبه دوم است.

 

Dashlane :

افزونه های بیشماری برای مدیریت password  های شما وجود دارد ولی این افزونه با رعایت کلیه نکات ایمنی و راحتی استفاده جز بهترین هاست.

 

Ghostrey  :

کسی نمیتواند انکار کند که تبلیغات تا اندازه آزاردهنده شده و افزایش یافته است.

این افزونه تمامی شرکت ها و … که رفتار شما را در جست و جو زیر نظر دارند برای شما نمایان میکند.

با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود جاسوسی شرکت ها از رفتارتان را پایان دهید.

Rapportive  :

اگر اطلاعای بیشتری از کسانی که با انها در جیمیل مکالمه میکنید میخواهید این ابزار راسته کار شماست‌!. این افزونه شبکه های اجتماعی که شخص مورد نظر با این ایمیل به انها متصل است به شما نشان خواهد داد.

Googlekeep :

دفترچه یادداشت کوچیک شما ! . شاید خیلی وقتا دوست داشتید یک متن کوتاه از یک سایت یا چیزی رو بردارید که بعدا فراموش کردید. این افزونه کوچک به شما امکان ذخیریه متن ها کوچک را میدهد.

 

 

Ultidash  :

قصد شخصی سازی homepage  مرورگر خود را دارید ؟ با استفاده ازا ین ابزار خواهید بود که تصاویر متن و… را ویرایش و شخصی سازی کنید.

Sndcontrol  :

ایا با مرورگر خود زیاد اهنگ گوش میدهید ؟ با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود که یک پلیر قدرتمند در مروگر خود داشته باشید و با استفاده از پنل تنظمیات ان بیشتر لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 9 =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…