طراحی سایت با پنل مدیریت 

اگر می خواهید یک وب سایت خوب و حرفه ای داشته باشید. باید یک مدیریت محتوای برای مدیریت سایت نیز داشته باشید. ما می توانیم یک مدیریت محتوای عالی برای سایت شما پیشنهاد بدهیم. یکی از سیستم های مدیریت محتوای وردپرس که طراحی سایت با وردپرس در دنیا بسیار محبوب است و در حدود 60% از سایت ها با این سیستم مدیریت محتوا طراحی شده است.

دلایلی مهمی که می توانید با سیستم مدیریت محتوای وردپرس یک سایت قوی داشته باشید را باهم مرور می کنیم که چرا سیستم مدیریت محتوا وردپرس بسیار قدرتمند است:

وردپرس

سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار راحت است برای استفاده از این پنل مدیریت نیاز به دانش و تخصص خاصی نیست. به عنوان مثال اگر شما از Word استفاده می کنید به راحتی می توانید در این مدیریت محتوا ، متن ها را ویرایش کنید. پس تجربه استفاده از وردپرس برای شما بسیار آسان خواهد بود.

امکانات بسیار زیادی در وردپرس وجود دارد یکی از امکانات آن به اشتراک گذاری خودکار محتوا می توانیم اشاره کنیم. این متن ها برای خواننده جذاب خواهد بود و کاربران در سایت شما زمان طولانی را به سر می برد. این سیستم مدیریت محتوا را مطابق با استاندارد های هاست کدنویسی شده است به همین دلیل بسیار سبک و سریع سایت خواهد بود.

سیستم مدیریت محتوا وردپرس دارای سوح مختلفی است که می تواند از پسورد سایت را محافظت کندو همچنین محتوا را از دید عموم محفوظ بدارد. به عنوان مثال شما یک قسمتی از متن را می خواهید خصوصی باشد و برای عموم باز نباشد این سیستم این امکان را به شما می دهد که قسمتی را پنهان کنید. علاوه برا این شما هر متنی که در وردپرس قرار دادید این پنل مدیریتی می تواند آن متن را برای شما به صورت پیش نویس ذخیره کند تا زمانی که متن شما کامل شود و دکمه انتشار متن را بزنید و متن شما منتشر می شود.

طراحی سایت سیستم مدیریت محتوا وردپرس یک قابلیت مهمی که دارد این است که می توانید جستجو در این سیستم داشته باشید و این جستجوگر بسیار قدرتمند است. شما می توانید به راحتی هر موضوع یا متنی که می خواهید جستجو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دو =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…