کدام روش بهتر است؟ سئو کامل سایت یا فعالیت در شبکه های اجتماعی؟

کدام روش بهتر است؟ سئو کامل سایت یا فعالیت در شبکه های اجتماعی؟

احتمالا شما هم هنگام بررسی سئو سایت به این فکر رسیده اید که تنها سئو سایت نمیتواند برای شما باعث افزایش بازدید کننده داشته باشد و نیاز دارید که روی شبکه های اجتماعی کار کنید؟این نکته را باید در نظر بگیرید بعد از طراحی سایت مهم ترین چیز سئو و جذب مخاطب بیشتر به سایت شما است.

در این مقاله ما روش هایی را برای جذب مخاطب با هم بررسی میکنیم.

امروزه دیگر سئو به تنهایی نمیتواند شما را به نقطه مورد نظراتان برساند.در رتبه دهی های جدید گوگل محتوای یک سایت از اهمیت زیادی برخوردار است این که مطالب سایت شما به روز است یا نه؟ اینکه مطالب شما مفید و واقعی هستند یا فقط برای گنجاندن به زور کلمات کلیدی نوشته شده اند و یا حتی کپی شده از سایت های دیگر است یا نه در حال تولید محتوای واقعی است…..

تمامی موارد گفته شده در مورد مطالب سایتتان از یک طرف و جذب بازدید کننده از طرف دیگر میتواند به سایت شما کمک کند. در مقایسه با روش هایی که معروف به بازیابی اینترنتی هستند مثل ایمیل مارکتینگ و تبلیغات پیامکی و … فعالیت های شبکه های اجتماعی جای خودشان را در حال ثبت بین روش های تبلیغاتی پیدا کرده اند. اما این که چگونه فعالیت در شبکه های اجتماعی میتواند در سئو سایت شما تاثیر بگدارد مهم است.اینکه فعالیت در شبکه های اجتماعی میتواند باعث دیده شدن سایت شما توسط گوگل شود؟

تحقیقات ننتایج زیر را نشان داده است:

  1. فعالیت در شبکه های اجتماعی تاثیری بر رتبه سایت شما ندارد

  2. سئو کامل سایت بدون فعالیت در شبکه های اجتماعی تاثیر ندارد

این دو حرف کاملا ضد همدیگر هستند ولی واقعیت این است که هردو مکمل همدیگر هستند.

کدام روش بهتر است؟ سئو کامل سایت یا فعالیت در شبکه های اجتماعی؟

در کل میتوان این گونه گفت که وقتی شما در حال فعالیت در شبکههای اجتماعی هستید تنها در حال بهبود رتبه گوگل خود نیستید بلکه در حال جذب مخاطب به سایت خود هستید. این تفکر میتواند به بهبود رتبه و مهم تر از آن افزایش بازدید سایت شما کمک کند. تحقیقات نشان داده است که بازاریابی شبکه های اجتماعی از آن چه که تصورش را میکنید فوق العادع بیشتر بر بهبود سایت شما تاثیر گذار است ممکن است که این تاثیر کاملا مستقیم در بهبود رتبه گوگل تاثیر گذار نباشد ولی به صورت غیر مستقیم تاثیر خیلی زیادی دارد.

پس توصیه ما این است که در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید و سعی کنید نظر مخاطبانتان را به خودتان جذب کنید. با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد از شبکه های اجتماعی استفاده میکنند میتوان گفت بازاریابی شبکه های اجتماعی ارزان ترین و در عین حال تاثیر گذارترین روش برای جذب بازدیدکننده به سایت شما است

با طراحی سایت اسپیناس همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 14 =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…