موارد تاثیرگذار سئو در طراحی سایت

مقاله زیر در مورد موارد تاثیرگذار سئو در طراحی سایت است و در این مورد برای شما به طور واضح و مبرهن شرح خواهیم داد که چه عواملی از طراحی سایت در سئو تاثیرگذار خواهد بود و این موارد می تواند به شما کمک کند تا در مرحله طراحی سایت ، بهینه سازی گردد.

در ادامه به برخی از فاکتورهای مهم و حیاتی که روی سایت اثرگذار است اشاره می کنیم .

برای داشتن یک وب سایت بهینه شده باید فاکتورهای زیر را در طراحی سایت استفاده کنید .البته این هم باید خاطر نشان شد که مقیاسی برای اندازه گیری وجود ندارد . تمامی موارد زیر براساس تجربه و فیدبک های گرفته شده است و این فاکتورها را در الویت قرار دهید.

محتوای با کیفیت

هنگامی که طراحی وب سایت شما به اتمام رسید حتما برای محتوای سایت از محتوای با کیفیت استفاده کنید. اگر این محتوا را خود شما تولید کنید بسیار موثر خواهد بود . پون هیچ کس به اندازه خودتان به بیزنس شما اشراف ندارد. در این تولید محتوا حتما کلمات کلیدی را به طور ماهرانه ای در محتوا جاگذاری کنید و از تکرار بیش از حد کلمات کلیدی بپرهیزید.

لینک دهی مناسب

لینک دهی داخلی و همچنین خارجی یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار در سئو خواهد بود.در لینک دهی داخلی می توانید کلمات کلیدی را به محتواهای دیگری در داخل سایت لینک دهید و در مورد لینک دهی خارجی می توانید از وب سایت های دیگر لینک بگیرید و مخاطبان را به وب سایت خود هدایت کنید در اصطلاح به لینک دهی خارجی، بک لینک می گویند.

کلید واژه های مناسب

در انتخاب کلمات کلیدی باید بسیار دقت شود . انتخاب درست کلمات کلیدی می تواند در سئو وب سایت شما ارزش بسزایی داشته باشد. چون موتورهای جستجوگر براساس همان کلمات کلیدی می توانند وب سایت شما برای مخاطبان دیگر به نمایش در آورند. همچنین این کلمات کلیدی می توانند ارزش وب سایت شما بالا ببرند.

سرعت بالای سایت به همراه قالب اختصاصی

با طراحی یک قالب اختصاصی می توانید سرعت سایت را بالاببرید. هنگامی که به طور اختصاصی قالب برای شما طراحی می گردد. کد ها طبق اصول و استاندارد های جهانی برنامه نویسی می شود و کدهای اضافه در آن قرار ندارد. در صورتی که در قالب های آماده دارای کد های اضافی است و سرعت وب سایت هایی که با قالب آماده است بسیار پایین است و حتی در موتورهای جستجوگر هم رتبه نخواهد گرفت و احتمال پنالتی شدن وب سایت را بالا می برد.

نقشه و شبکه های اجتماعی

یکی از فاکتورهای مهم در طراحی سایت استفاده از نقشه است که در بهینه سازی سایت بسیار مهم است. علاوه بر نقشه باید از شبکه های اجتماعی هم در صفحه اصلی وب سایت استفاده کنید. این کارها باعث افزایش ترافیک وب سایت خواهد شد و به سئو سایت هم کمک بسیاری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هشت =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…