طراحی سایت واکنش گرا و یا اپلیکیشن موبایل؟

در طی سال های اخیر روند تکنولوژی به سمت موبایل و استفاده از دستگاه های همراه در حال حرکت است. این امر باعث شده که استفاده از دستگاه های کامپیوتر شخصی کم شده و این امر باعث شده است که تمامی افراد رو به سمت ایجاد سایت هایی ببرند که قابل استفاده در حالت موبایل باشد و یا خیلی از افراد به علت استفاده زیاد مشتریان از اپلیکیشن ها لازم میداند که برای خودشان اپلیکیشن طراحی کنند تا جذب مخاطب داشته باشند.

حالا سوال اینجا است که آیا واقعا به طراحی اپلیکیشن نیاز است؟ یا با طراحی وانکش گرا و طراحی خوب دستگاه موبایل میتوان نیاز کاربر را برای مشاهده خدمات از طریق موبایل برطرف کرد؟

در این بین این موضوع مطرح میشود که بر اساس نیاز کاری شما آیا یک سایت واکنش گرا پاسخگو نیازتان است و یا باید به سمت طراحی اپلیکیشن روید

اپلیکیشن موبایل:

طراحی سایت واکنش گرا و یا اپلیکیشن موبایل؟
طراحی سایت واکنش گرا و یا اپلیکیشن موبایل؟

این روزها افراد دوس دارند تا برای کارهای شخصیشون از اپلیشکشن ها استفادهکنند تا بتوانند زمانی که آنلاین نیستند از امکانات آفلاین اپلیکیشن استفاده کنند و زمانی که به اینترنت دسترسی داشتند بتوانند از امکانات آنلاین استفاده کنند.

این موارد زمانی خیلی کاربرد دارد که به عنوان مثال شما برای خرید شارژ به جای استفاده از باجه های بیرون و یا اتصال آنلاین به اینترنت برای تهیه کارت شارژ بتوانند بدون نیاز به اینترنت برای خرید شارژ خودشان اقدام کنند. اگر زمینه کاری شما به نحوی است که نیاز است افراد برای خواندن مقالات و اطلاعات آموزشی دائم دسترسی داشته باشند و بدون نیاز به اتصال اینترنت بتوانند آن ها را بخوانند اقدام به طراحی اپلیکیشن کنید.

طراحی ریسپانسیو:

طراحی سایت واکنش گرا و یا اپلیکیشن موبایل؟
طراحی سایت واکنش گرا و یا اپلیکیشن موبایل؟

زمانی که شما درخواست یک طراحی سایت حرفه ای میکنید باید حتما سایت نسخه موبایلتان را هم درخواست کنید. امروزه تمامی افراد از نسخه های موبایل برای مشاهده سایت استفاده میکنند.پس داشتن سایت واکنش گرا از هر چیزی واجب تر است.

با داشتن یک سایت واکنش گرا شما میتوانید نیاز این که کاربرانتیان در هنگام استفاده موبایل و تبلت و یا کامپیوتر های شخصی بتوانند خدمات شما را ببینیند و از آن استفاده کنند را برطرف کرده اید. بنابر این شما فقط با هزینه طراحی یک سایت دارای سایتی واکنش گرا هستید که در تمامی رزولوشن ها هم باز میشود و کاربران میتوانند آن را در تمامی دستگاه ها مشاهده کنند بدون این که هزینه اضافه ای برای طراحی یک اپلیکیشن داده باشید.

در واقع اگر شما نیاز ندارید که حتما کاربرانتان بدون نیاز به آنلاین شدن بتوانند از یک سری از خدمات استفاده کنند به شما توصیه میگردد که به همان طراحی واکنش گرا سایتتان اکتفا کنید و تمامی دقتتان را بر روی نسخه موبایل سایتتان بگذارید تا بهترین طراحی و در دسترس باشد.

نتیجه:

این که شما نیاز به اپلیکیشن دارید یا نه کاملا بستگی به نحوه فعالیت و کار شما دارد اگر برای شما هزینه طراحی یک اپلیکیشن مقرون به صرفه است و میتوانید با داشتن این اپلیکیشن در جذب مخاطب خیلی قوی تر حرکت کنید اقدام به طراحی اپلیکیشن کنید ولی اگر کار و فعالیت شما به نحوی است که یک طراحی واکنش گرا قوی سایت نیاز شما را پاسخ میدهد سعی کنید تمامی تمرکز خودتان را روی این طراحی سایت قرار دهید.

با طراحی سایت اسپیناس ارائه کننده سایت های واکنش گرا و حرفه ای همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…