امروز در اسپیناس می خواهیم در مورد طراحی سایت ی که بازدید کننده بیشتری داشته باشیم بپردازیم:

برای داشتن بازدیدکننده در سایت باید دو نکته را توجه نمود

نکته اول این است که بازدید کننده از کجا باید بیاید؟

نکته دوم چطور این بازدید کننده را نگه داریم؟

حال باهم به موارد زیر را برای بازدید کننده های سایت شما می پردازیم:

جذب بازدید کننده سایت

زمانی که بازدید کننده اولین بار وارد سایت شما می شود از طریق موتورهای جستجوگر یا با لینک هایی که در سایت های دیگر گذاشته اید وارد سایت شما می شود . هرچه تعداد لینک ها بیشتر باشد رتبه شما در موتورهای جستجوگر بالاتر می رود و بیشتر در جستجو ها دیده می شود . پس بیشتر در دسترس کاربر خواهد بود که با یک جستجو وارد سایت شما شود.

حفظ بازدید کننده در سایت

در این مورد زمانی اتفاق می افتد که بازدیدکننده در سایت شما بوده و مجدد این بازدید میسر شود . یکی از فاکتور های مهم در بازدید مجدد بازدید کننده این است که سایت خود را به روز رسانی کنید واین امر باعث جدب مجدد مخاطب به سایت شما می شود.

محتوای سایت

در طراحی سایت هرچه محتوای سایت به روز تر و مفید تر برای مخاطب باشد مخاطب بسیار راحت در سایت شما زمان زیادی صرف می کند حتی بازدید مجدد را هم بالا می برد.

مقدار محتوا در سایت نیز باید بیشتر باشد چون در موتوهای جستجوگر صفحات زیادی به نمایش در می آید و مخاطب به راحتی سایت شما را برای محتوا انتخاب می کند.

ظاهر سایت

در طراحی سایت باید توجه داشته باشید که سایت شما دارای رنگ بندی عالی ، دسترسی راحت، چیدمان صحیح داشته باشد تا کاربر را ترغیب نماید در سایت شما بماند و سایت شما را کندو کاو کند .

طراحی های زیبای سایت شما ، در ذهن مخاطب همیشه باقی می ماند و کاربر سایت شما را به عنوان یک طرح خارق العاده فراموش نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 18 =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…