طراحی سایت با cms اختصاصی یا وردپرس

امروز در طراحی سایت اسپیناس می خواهیم در مورد طراحی سایت با CMS اختصاصی یا وردپرس صحبت کنیم. به نظر شما کدام یک از CMS ها بهتر است؟ برای جواب به این سوال به ادامه مقاله توجه فرمائید.

به راحتی می توانیم به سوال شما دراین رابطه پاسخ دهیم . هر شرکت طراحی سایتی برای این که طراحی سایت ها را انجام دهد برای خود سبک کاری را در پیش می گیرد. بعضی ها از سیستم های مدیریت محتوا وردپرس و جوملا استفاده می کنند و برخی دیگر از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای طراحی سایت استفاده می کنند.طراحی سایت با استفاده از هردو سیستم مدیریت محتوا درست و صحیح است.

طراحی سایت با CMS اختصاصی

سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بدین صورت است که براساس نیاز شما طراحی و کدنویسی می شود. این سیستم مدیریت محتوا چون از ابتدا با نیازهای کاربران آشنا است. متناسب با نیازها طراحی  سایت حرفه ای صورت می گیرد. پس با ارتقا آن انعطاف پذیری بیشتر دارد. امنیت بالا در این سیستم های مدیریت محتوا یکی از فاکتورهای مهم است که امنیت آن از اختصاصی بودن کدها است که دیگران با این کدها آشنا نیستند. در نتیجه تغییر در کدهای آن بسیار سخت و پیچیده است.

معایب سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی

این سیستم های مدیریت محتوا هزینه بالایی دارند. هنگامی که به صورت اختصاصی برای شما طراحی سایت می شود برای توسعه  وب سایت خود هزینه های زیادی را در برمی گیرد. در صورتی که در سیستم های رایگان شما نیاز به این هزینه های گراف ندارید. دراین نوع طراحی مدت زمان طراحی سایت نیز افزایش می یابد.

سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی دارای پشتیبانی ضعیف و گران قیمت دارند درحالی وردپرس میلیون ها کدنویس از سرتاسر جهان در حال پشتیبانی و توسعه این سیستم مدیریت محتوا هستند.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

یکی از بهترین انتخاب های سیستم مدیریت محتوای وردپرس است که 65 درصد از وب سایت های کل دنیا  از این پنل مدیریت محتوا استفاده می کنند. بهترین انتخاب برای طراحی سایت های شرکتی و خبری است به دلیل اینکه وردپرس دارای امکانات پیچیده است که حتی سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی ندارند.با طراحی یک قالب اختصاصی با هزینه قابل قبولی می توانید از این سیستم مدیریت محتوا استفاده کنید. در بستر این مدیریت محتوا می توانید به راحتی وب سایت هایی که مورد نیاز است.

طراحی سایت فروشگاهی هم می تواند در بستر وردپرس بسیاری از امکانات مرتبط با فروشگاه را در اختیار شما بگذارد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که خودتان برای طراحی وب سایت تصمیم بگیرید که کدام سیستم مدیریت محتوا برای وب سایت شما مناسب است. طراحی سایت اسپیناس همواره آماده مشاوره در این زمینه برای شما است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 18 =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…