بیشتر سوالی که کاربران در مورد بهینه سازی دارند این است که طراحی سایت در نتایج گوگل ظاهر نمی شود چند نکته کلیدی برای عدم جستجو سایت شما را باهم بررسی می کنیم:

  • هنوز موتورهای جستجوگر سایت شما را فهرست بندی نکردند

گاهی اوقات موتورهای جستجوگر یک هفته یا مدت زمانی بیشتری طول می کشد تا سایت شما را پیدا کند. علت عدم نمایش در موتورهای جستجوگر این است که طراحی سایت شما به تازگی انجام شده است یا این که لینک داخلی در سایت شما وجود ندارد. زمانی که خزنده های گوگل به سایت شما مراجعه می کند در فهرست های جستجو نمایان می شود. یک پیشنهاد سریعتر برای نمایش در موتور های جستجوگر ثبت آن می باشد.

  • بهینه سازی سایت برای خزنده های گوگل

هنگامی که سایت شما در موتورهای جستجوگر ثبت شد، گوگل یک خزنده ای را به سایت شما فرستاده تا محتوای سایت شما بررسی شود. این خزنده ها به دنبال کلمات کلیدی و متای سایت می باشند تا به هدف جستجو در موتورهای جستجوگر برسند.

  • محتوای با کیفیت

محتوای سایت شما باید با کیفیت باشد تمامی متون استفاده شده در سایت باید روان و سلیس باشد تا کاربر به راحتی محتوا را مطالعه کند. کلمات کلیدی را با توجه به محتوا جا گذاری کنید به طوری که از کیفیت محتوا کاسته نشود. در غیر این صورت گوگل به راحتی به این موضوع پی می بردو برای آن تخلف در نظر می گیرد.

  • کلمات کلیدی

موتورهای جستجوگر در سراسر دنیا به تمام کاربران خود کمک می کنند برای آنچه می خواهند. موتورهای جستجوگر از بین صفحات زیاد محتوا در اینترنت کاربر را به هدفش هدایت می کند. پس در طراحی سایت خود از کلمات کلیدی مناسب پیدا کنید تا موتورهای جستجوگر به راحتی محتوای سایت شما را در اختیار کاربر قرار دهد. محتوا سایت باعث می شود به راحتی در موتورهای جستجوگر نمایان شوید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…