وب سایت جدید

در ابتدا یک مسئله را باید روشن بسازیم چرا باید یک وب سایت داشته باشید یا اینکه داشتن وب سایت چه مزیتی دارد؟

در جواب این سوال باید بدانید هدف از داشتن یک وب سایت چیست! شما با داشتن یک وب سایت که طراحی سایت آن به صورت حرفه ای انجام شده است و تمامی موارد به رابط کاربری و تجربه کاربری در آن رعایت شده است. می توانید تمامی اطلاعات مربوط به بیزنس خود را در این سایت قرار دهید و بازدید کننده علاوه بر ترفیع نیاز خود ، از آن لذت ببرد.

یا اینکه یک سایت دارید که طراحی سایت آن منسوخ شده و در صفحات آخر جستجوی گوگل قرار دارد باید دست به کار شوید و طراحی سایت حرفه ای انجام دهید. با داشتن سایت به روز می توانید از رقبا پیشی بگیرید و به داشتن یک وب سایت حرفه ای افتخار کنید و بگویید به روز هستید.

امکانات یک سایت حرفه ای

اولین گام باید تحلیل نیاز برای سایت شما انجام گیرد. باید بدانید بهترین ساختار را برای سایت خود مشخص کنید و کلمات کلیدی درست را برای سایت پیدا کنید و کلمات مناسب را انتخاب کنید. نقشه سایت را طراحی کند در این نقشه تمامی ساختار سایت مشخص شده است و به راحتی می توانید این ساختار را مطابق خواسته خود طراحی کنید.

در ادامه به طراحی رابط کاربری می پردازیم که یکی از عنصرهای زیباشناسی در سایت می باشد. در رابط کاربری رنگشناسی و طراحی های دیگر که مربوط به کاربر را بررسی می کنند.

بهینه سازی سایت را به نحوی باید صورت گیرد که سئو از پایه و بیس در طراحی سایت شما انجام گیرد که با هزینه زمان سایت بتواند در موتور های جستجوگر نمایش داده شود و جزو رتبه های صفحه اول باشد و طراحی قالب سایت هم باید به صورت اختصاصی انجام شود که یکی از آیتم های مهم در بهینه سازی و سئو می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…