زمان مناسب برای طراحی مجدد

امروز می خواهیم در مورد زمان مناسب برای طراحی مجدد توضیحاتی برای شما ارائه دهیم . برای ما سخت است که اعتراف کنیم که سایت شما زشت است. اگر شما ساعت های در مورد طراحی سایت خود فکر کردید چند قدم جلو هستید.

نشانه هایی که شما نیاز به یک طراحی مجدد وب سایت دارید:

نرخ تبدیل کاربران شما کاهش یافته است.

فروش وب سایت کم شده است

گرافیک وب سایت شما مورد پند کاربران نیست

وب سایت شما ریسپانسیو نباشد

وب سایت با برند ونام تجاری شما همخوانی نداشته باشد.

وب سایت شما در موتور جستجو رتبه نمی گیرد.

مدیریت وب سایت شما بسیار سخت است و محتوا سایت قدیمی است.

زمانی زیادی است که وب سایت شما آپدیت نشده است.

زمان مناسب برای طراحی مجدد

طراحی سایت مجدد

شما فرایند ساده ای برای تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت مجدد ندارید. با این حال اگر می خواهید رشد کسب و کار داشته باشید باید برای طراحی مجدد تصمیم بگیرید. حتی ممکن است تعمیرات یا قسمتی از وب سایت شما کافی نباشد. هدف هر وب سایت در دنیای اینترنت مشخص است.

تجربه کاربری ضعیف

اگر کاربران وب سایت را دوست نداشته باشند نمی توانند از آن استفاده کنند. گاهی اوقات ما چیزهایی درک می کنیم که برای اجرای آن کار بزرگی است. اما در هر حال باید نظرات کاربران برای شما مهم باشد ممکن است بی توجهی به نظرات کاربران آنها را از وب سایت دور کند. گاهی اوقات بهترین راه برای شناسایی مشکلات وب سایت همین نظرات کاربران است. شما می توانید اطلاعات کاربران را تجزیه و تحلیل کنید به اطلاعات ارزشمندی دست یابید و همین اطلاعات باعث جذب بیشتر کاربران به وب سایت می شود. با یک طراحی سایت مجدد بسیاری از مشکلات مربوط به فروش حل خواهد شدو ارزش نام تجاری شما بالاتر می رود.

زمان مناسب برای طراحی مجدد

ترافیک وب سایت شما در موبایل خوب است؟

اگر وب سایت شما از تلفن همراه پشتیبانی نمی کند از پتانسیل کاربران بالقوه کاسته می شود. در حال حاضر استفاده کاربران از موبایل  روز به روز بیشتر می شود و صفحات وب بیشتری را در موبایل خود مشاهده می کنند. اگر وب سایت نسخه موبایلی نداشته باشد ممکن است کاربران به خرید نروند. سایت ها در نسخه موبایل نیاز به برنامه نویسی و چارچوب های کدنویسی دارند. بنابراین هنگام طراحی مجدد سایت این موارد را در نظر داشته باشید.

برند شما را تضعیف کند

در دنیای تجارت تنها چیز بد این که نام تجاری شما نامناسب کند وب سایت است که جز جدایی ناپذیر در برند و نام تجاری شما است. طراحی وب سایت به نام تجاری و ماهیت و شخصیت کسب و کار شما را انعکاس می دهد. در عین حال باید رقابت پذیر با سایت های دیگر باشد. به کسب و کار و نام تجاری شما اعتبار بخشد و در جذب کاربران مناسب باشد.

زمان مناسب برای طراحی مجدد

رفع مشکلات فنی وب سایت زمان زیادی می خواهد

یک مشکل عمده ای وجود دارد که به جای حمایت از مشتریان ، وقت را در مورد عیب یابی و پشتیبانی فنی سایت هدر می رود. اگر شما به جای هدر دادن برای عیب یابی مشکلات وب سایت این زمان را برای بهینه سازی وب سایت انجام دهید به نتایج بهتری می رسید. پس برای طراحی مجدد به دنبال گزینه های بهتر میزبانی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا و رابط های گرافیکی و تجربه کاربری بهتر باشید. اگر وب سایت شما توانایی رشد در محتوا و صفحات جدید نداشته باشد به احتمال زیاد طراحی مجدد با شکست مواجه خواهد شد.

گوگل و موتورهای جستجوی دیگر شما پیدا نمی کنند

اگر ربات های خزنده موتورهای جستجو شما را پیدا نمی کنند پس کاربران شما را نمی توانند در نتایج جستجو مشاهده کنند. این سوال را باید از خود بپرسید آیا صفحات شما به خوبی طراحی و بهینه سازی شده است؟ اگر به خوبی بهینه سازی شده باشد کاربران به راحتی می توانند روی سایت کلیک کنند. به یاد داشته باشید محتوای آموزنده و جالب با بهینه سازی در نتایج جستجوی ارگانیک کمک فراوانی می کند. اطمینان حاصل کنید که عکس های خوب، اطلاعات خوب و مصولات با کیفیت در وب سایت قرار دهید.

با اسپیناس وب می توانید طراحی مجدد وب سایت خود را انجام دهید تا بهترین نتیجه را در موتور جستجو و طراحی گرافیک وب سایت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…