تست سرعت سایت با ابزار پرقدرت و رایگان

همانطور که در مقالات سایت دائم در حال تکرارش هستیم سرعت سایت یکی از مهمترین فاکتور ها در طراحی سایت مورد پسند گوگل و جذب مخاطب شما است. روش های مختلفی وجود دارد که شما میتوانید از آنها برای افزایش سرعت سایتتان استفاده کنید که قبلا در مورد آن ها زیاد بحث کردیم و میتونید در مقالات قبلی آن ها را بخوانید .

برای اینکه سرعت سایت خودتان را تست کنید و متوجه شوید آیا از لحاظ سرعت خوب هست یا نه و یا اگر خوب نیست به چه علت است میتوانید از ابزارهای آنلاین در اینترنت استفاده کنید که جزء معتبرترین ابزار ها در این زمینه هستند.در ادامه 3 ابزار در این زمینه را به شما معرفی میکنیم:

Gtmetrix

تست سرعت سایت با ابزار پرقدرت و رایگان

این سایت اولین و بهترین ابزاری است که به شما پیشنهاد میکنم. در این سایت میتوانید با دادن آدرس سایتتان آن را آنالیز کنید و بررسی کنید اگر چه چیز هایی را بهبود دهید سرعت شما افزایش پیدا میکند.

همانطور که مشاهده میکنید سرعت سایت طراحی سایت اسپیناس به چه صورت است.

یک نکته ای که وجود دارد این است که اگر سایت شما وردپرسی است هم میتوانید از افزونه Gtmetrix برای آنالیز سایت خودتان استفاده کنید

Tools.pingdom.com

تست سرعت سایت با ابزار پرقدرت و رایگان

این سایت هم یکی از ابزار های آنلاین است که علاوه بر بررسی سرعت سایتتان به آنالیز سایت هم میپردازد.یکی از خصوصیات ویژه این ابزار این است که سرعت لود تک تک المان های استفاده شده در سایت را اعلام میکند.که این موضوع میتواند در نحوه چینش سایت شما کمک کند و شما میتوانید متوجه شوید که کدام یکی از css داخلی و یا خارجی بیشترین زمان لود را به خود اختصاص میدهد.

نکته ای که وجود دارد این است که در بخش تاریخچه سایت شما میتوانید روند بهبود سرعت سایتتان را مشاده کنید

Webpagetest.org

تست سرعت سایت با ابزار پرقدرت و رایگان

این سایت هم جزء پرطرفدارترین سایت ها در زمینه آنالیر سایت است. شما در این سایت میتوانید موقعیت های مختلف سایت خود را هم تست کنید و تعیین کنید سایت شما در قاره های مختلف از لحاظ سرعت مورد تست قرار بگیرد(البته ایران داخل این لیست نیست تا بتوانید آن را در ایران تست کنید).

همچنین شما میتوانید سایتتان را در موبایل و سیستم اندروید و یا ios هم تست کنید

این ابزار ها به شما کمک میکنند تا متوجه شوید سرعت سایت شما در چه وضعیتی قرار دارند توصیه ما این است که سرعت خودتان را به 4 ثانیه برسانید و مهمتر از آن سعی کنید رتبه های بالایی در درصد های ارائه شده ایت سایت ها داشته باشید

با طراحی سایت اسپیناس همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − سه =

بررسی کنید

طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی عکاسی یکی از کسب و کارهایی که به صورت بصری است. طراحی سایت عکاسی بهترین ش…